service image
Grafik Tasarım

Katalog, Broşur, Insert, Dergi, Gazete, Afiş, Billboard,Raket E-posta, Ambalaj vb. isteklerinize grafik çözümler üretiyoruz.

service image
Kurumsal Kimlik

Logo, Kartvizit, Antetli Kağıt, Zarf, Dosya, Bloknot vb. tüm hizmetlerle, kurumsal kimliğinizi müşterilerinizle buluşturuyoruz.

service image
Stratejik Medya Planlama

Doğru mesaj, doğru hedef kitle, doğru mecra, uygun bütçe ve doğru zamanlamayla sizi hedef kitlenizle buluşturuyoruz.

service image
Medya Satın Alma

Gazete, Dergi, Billboard, Radyo, Televizyon, Mobil Pazarlama ve Matbaa Hizmetleri taleplerinize profesyonel çözümler sunuyoruz.

team member
Bayram Sözüdoğru direktör
team member
Barış Pulat Müzik direkötrü | DJ
team member
Mehmet İnan Yönetmen

MediaWorld; 1 Nisan 2015 tarihinde Bayram Sözüdoğru direktörlüğünde kurulan, reklam ve organizasyon sektöründe dürüst, dinamik, enerjik, yaratıcı ve yenilikçi ilkelerini benimsemiş teknolojiyi iyi kullanan genç ve tecrübeli bir ekibin markasıdır. MediaWorld müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Kaliteli işlerde pratik çözümlerle ve uygun maliyetlerle marka değerinize değer katmayı hedefler. Sizde sizin gibi düşünen, sizin için çalışan bir reklam ajansınız olsun istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmanızdır.
Kuzey Kıbrıs’ta reklam ve organizasyon hizmetlerinde markanızı emanet etmekte tereddüt yaşamayacağınız, markanız için sizin gibi düşünen ve siniz gibi çalışan en iyi reklam ajansı ve organizasyon şirketini yaratmak.
Reklam ve organizasyon sektöründe dürüst çalışan ve doğru işler yapan bir marka oluşturmak. İnteraktif ve yenilikci ruha sahip ekibimizle müşteri odaklı çalışarak, reklam, tasarım, sosyal medya, prodüksiyon, organizasyon, halkla ilişkiler hizmetlerinde marka değerinize değer katmak.
testimonial user image

Jenny Doe

testimonial user image

John Doe

partners
partners
partners
partners
partners
partners
partners


Adres

Şht. Altan Kamil Sokak, Bozalp Ful Apt / Daire: 2, Ortaköy, Lefkoşa

Mail

info@mediaworld.com.tr

Telefon

+90 (392) 444 9753