MediaWorld; 1 Nisan 2015 tarihinde Bayram Sözüdoğru direktörlüğünde kurulan, reklam ve organizasyon sektöründe dürüst, dinamik, enerjik, yaratıcı ve yenilikçi ilkelerini benimsemiş teknolojiyi iyi kullanan genç ve tecrübeli bir ekibin markasıdır. MediaWorld müşteri memnuniyetini en üst seviyede tutar. Kaliteli işlerde pratik çözümlerle ve uygun maliyetlerle marka değerinize değer katmayı hedefler. Sizde sizin gibi düşünen, sizin için çalışan bir reklam ajansınız olsun istiyorsanız tek yapmanız gereken bize ulaşmanızdır.
Kuzey Kıbrıs’ta reklam ve organizasyon hizmetlerinde markanızı emanet etmekte tereddüt yaşamayacağınız, markanız için sizin gibi düşünen ve siniz gibi çalışan en iyi reklam ajansı ve organizasyon şirketini yaratmak.
Reklam ve organizasyon sektöründe dürüst çalışan ve doğru işler yapan bir marka oluşturmak. İnteraktif ve yenilikci ruha sahip ekibimizle müşteri odaklı çalışarak, reklam, tasarım, sosyal medya, prodüksiyon, organizasyon, halkla ilişkiler hizmetlerinde marka değerinize değer katmak.

85%

Tasarım

95%

Prodüksiyon

75%

Dijital

MEDYA PLANLAMA

90%

ETKİNLİK & ORGANİZASYON

85%

HALKLA İLİŞKİLER (PR)

80%

SOSYAL MEDYA

78%

BİZ KİMİZ?

  • about
  • about
  • about
  • about
team member
Bayram Sözüdoğru direktör
team member
Barış Pulat Müzik direkötrü | DJ
team member
Mehmet İnan Yönetmen
team member
Ahmet Gülsüm Etkinlik Yönetimi
team member
Bahadır Ayna Fotoğrafçı
team member
Kaan Arsu Müşteri Temsilcisi